Budoucnost národa

31. března 2018 v 19:14 | Just Human |  Úvahy

"To nemůže fungovat!"

"Ale může, jen to nechápeš!"

"Prostě nemůžeš vyjíždět na strom na kole! Tak si to představ! Jak se chceš dostat dolů?"

"No… uděláme tam lanovou konstrukci…"

"To nemůže fungovat!"

Podobné rozhovory vedu se svými spolužáky a to s celkem naivním očekáváním, že je přesvědčím, že vyjíždět na kole na strom je blbý nápad, že kupovat si autobus je nápad ještě horší, a že zaútočit na kohokoliv z Pražského hradu je sice stylové, ale neuvěřitelně stupidní. Pravdou je, že se mi to nikdy nepodařilo a nejspíše ani nepodaří, ale až tyto a jiné nápady někdy uskuteční, budu moci říct "já jsem to říkala…", až jim budou předávat vyznamenání za zabití Zemana pánvičkou napuštěnou nitroglycerinem (To je další stupeň po pánvičce s chloroformem). Naše vynalézavost v podstatě nezná mezí, zvlášť když bychom se měli učit nebo uklízet.

Když ale přejdeme naše vynalézavé myšlenky, na řadu přichází činy. Řeknu to stručně… Na škole máme paní profesorku, která si nás pamatuje po celé tři roky, přestože s námi byla pouze jednou na výletě jakožto dozor. Což není nic špatného do té doby, než se dozvíte, že si nás pamatuje jako třídu, která hází po celém vagóně s míčkem a žere papírové kapesníky.

Už od mala slýchám, že děti jsou budoucnost. Ale jestli my jsme budoucnost národa, je náš národ pěkně v pr… A to říkám se vším optimismem v duši.

Tak si tak člověk zapomene na blog a devět dní na něj nic nedává (za což se samozřejmě omlouvám). A najednou přijde a tam 67 jedinečných návštěv... Nechcete mi někdo vysvětlit, kde jste se tu všichni vzali? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama