Syndrom zamrzlého mozku

12. března 2018 v 20:03 | Just Human |  Ten divnej zbytek

Syndrom zamrzlého mozku je závažné onemocnění, které zasahuje hlavně centrální nervovou soustavu. Nejvíce rozšířený je tam, kde se střídají roční období, což znamená, že mozek není natolik uzpůsobený chladu, jako například v Grónsku, případně v Rusku (ačkoliv tam těch zamrzlých mozků také je). Nejvíce rizikový je pro děti a dospívající, tyto skupiny totiž jako jediné svůj mozek využívají, aspoň dle průzkumu, který zkoumal hlavně přední politiky (ti jsou přece ve státě nejvýše, logicky tudíž musí být nejinteligentnější). Hlavními příznaky je ospalost, nechuť vstávat, když je venku ještě tma, naprosté nepochopení otázek testů apod.

Způsobuje disfunkci mozkových buněk, proč se tomu tak děje, američtí vědci ještě nezjistili.

Tento syndrom je bohužel neléčitelný a rychle se šíří mezi žactvem ČR. Je chronický, ovšem má předvídatelný průběh, zlepšuje se a zhoršuje v pravidelných intervalech, nejkritičtějších je prvních šest měsíců v roce, tedy leden až červen.
Můj chorý mozek zase něco zplodil, tak to tu máte. Dnešní článek je kratší a podobně tomu bude i u většiny článků tento týden, i když se budu snažit vydávat co "nejkvalitnější" tvorbu. Učitelé se zbláznili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama