Květen 2018

Jak úspěšně pohřbít svůj blog - krok první

11. května 2018 v 15:22 Ten divnej zbytek

Mám zprávu. Nevím, jestli je dobrá či špatná, to si rozhodněte vy… Ale prostě a jednoduše, žiju. I když o tom občas pochybuji, tak mé srdce prý bije a můj mozek vykazuje jistou mozkovou činnost (i když na hodině matematiky to tak nepůsobí).

Nenapsala jsem za poslední měsíc vůbec nic, a to z jednoduchého důvod. Zapomněla jsem na svůj blog. Buďte ta laskaví a nehloubejte nad tím, jak se to někomu může povést. Já sama to netuším.

Každopádně během mé dlouhé odmlky se událo mnoho věcí. Bohužel, většina z nich byla naprosto nepodstatná a tak se Vám v této kratičké zprávě o mé existenci zmíním pouze o té největší - přišlo jaro.

Hnusná studená zima se rozhodla nás opustit, období příjemného tepla se jen stavilo na kávu a ustálilo se dusno se žlutými oblaky pylu, ze kterých se radují předně alergici. Ačkoliv já, jakožto člověk originální, se uprostřed dusné třídy třesu zimou a z rozborů vět na mně jde horečka, má záhadná alergie (rozumějte "jsem líná dojít si na alergologii") spotřebovává jeden papírový kapesníček za druhým a můj tlak při každém prudkém zvednutí se povážlivě zakolísá, mohu s hrdostí prohlásit, že jsem další "la prise - smrtnou zimu" přežila. Takže nashle u dalších článků (snad).